TToto je skutočná Afrika

Predná strana knihy
Zadná strana knihy

Toto je skutočná Afrika

Dostupnosť: Na sklade

17,00 €
17,00 €
Autor pozýva čitateľov pozrieť sa do oblasti Afriky, ktorá je „typicky africká“, do Ugandy. Pôjde mimo turistických trás a destinácií, medzi reálnych ľudí Afriky.

ISBN: 978-80-972010-2-9
Počet strán: 352
Rok vydania: 2016

Dozviete sa, aké majú školy na vidieku; v knihe je popísaný zápas jednoduchých ľudí o vzdelanie. Autor vás zavedie na trhoviská, kde sa domáci snažia speňažiť svoju poľnohospodársku produkciu (avokádo, mango, kassava, plody chlebovníka a i.) a vylovené ryby. Budete cítiť natriasanie počas jázd na hrboľatých afrických cestách, nazriete na typický africký pohreb, čo je dôvod na zhromaždenie aj stoviek ľudí. Autorovi dali na ňom slovo a mohol svedčiť o zásahu Boha.

Navštívite chudobné štvrte miest (slumy), zoznámite sa s náboženským životom jednoduchých ľudí, kresťanov je 82% a moslimov 12%. Napriek tvrdému životu, kedy ľudia často zarábajú 0,70 EUR na deň, sú ľudia často optimistickí, s dobrou náladou. Môžeme sa od nich poučiť, lebo oni vedia žiť prítomnosť. My často žijeme a vŕtame sa v minulosti (zranenia, ktoré nás dobiehajú), alebo v budúcnosti, keď vzdycháme: „Čo bude s nami? Dožijem sa/budem mať dôchodok?“ a nevieme žiť prítomnosť. A len tá sa počíta. Mix kerygmy a cestopisu z prvej misijnej cesty evanjelizátora.
Bonus: fotografie a niektoré kázania autora, ktoré mal pre domorodých kresťanov.

Hodnotenia

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie pre tento tovar.

e-shop výhody

01

Rýchle doručenie

Všetky knihy máme skladom. Expedujeme ich v čo najkratšom čase. Rozhoduje čas objednávky.

02

Doručenie zdarma

Pre objednávky nad 40 € pri doručení v rámci Slovenskej republiky.

03

Venovanie autora

Ak máte záujem o venovanie od autora, napíšete to do poznámky pri objednávke, pošleme vám knihu, resp. knihy s venovaním.