ŽŽivot kresťana u moslimov v Ázii - Misijná cesta do Pakistanu

Predná strana knihy
Zadná strana knihy

Život kresťana u moslimov v Ázii - Misijná cesta do Pakistanu

Dostupnosť: Na sklade

17,00 €
17,00 €
Kniha z druhej misijnej cesty na žltý kontinent – do Pakistanu.

ISBN: 978-80-972010-5-0
Počet strán: 480
Rok vydania: 2018

Je to realita dneška: moslimská kultúra Ázie preniká do nášho života v Európe. Kniha ponúka nazretie do tejto kultúry v kontraste ku našej kresťanskej kultúre. Ide o krajinu – Pakistan, kde o srdce človeka zápasí učenie islamu a učenie Krista. Autor Štefan Patrik Kováč ponúka skúsenosti zo svojej cesty z prvej ruky. Na svojej misijnej ceste navštívil množstvo chudobných rodín kresťanov v Pakistane vo veľkomestách (kresťanské getá a kolónie) i na vidieku a videl realitu, ktorá panuje v krajine, kde žije 95% moslimov. Aký dopad majú na každodenný život kresťana napríklad zákony proti rúhaniu? Cítia sa kresťania v tejto moslimskej krajine bezpeční? Majú v nej budúcnosť? Aké druhy prác smú kresťania vykonávať? Je im dovolené navštevovať bohoslužby? Na čo sa máme pripravovať, čo Francúzi a Nemci už zažívajú?

Bohato ilustrovaná kniha s plnofarebnými fotografiami priamo z terénu dáva odpovede na mnohé z týchto otázok. Jedinečný mix kerygmy a cestopisu (podobne ako prvý „Toto je skutočná Afrika“). V knihe možno nájsť aj päť kompletných kázaní autora:

  1. O odpustení
  2. Vždy potrebuješ Ježiša?
  3. Poučenie z Jonáša: je ľahšie nenávidieť alebo milovať?
  4. Viera kráčať po hladine
  5. Identita Božieho syna a dcéry

 a reportáž z návštevy kresťanskej školy, ktorú vo Faisalabáde založil pred 55 rokmi strýko autora František Mankovecký, FSC, člen rehole školských bratov. Spoznajte krajinu a kultúru, do ktorej sa možno po celý svoj život kvôli bezpečnostným rizikám nikdy nedostanete.

Hodnotenia

Marceločka - streda, 10. jún 2020

podrobný vhľad do života krtesťanov v krajine, do ktorej sa veľká väčšina z nás pre bezpečnostné riziká nikdy nedostame. Príjemne ma prekvapili fotografie, ktorými je kniha bohate ilustrovaná. Vrelo odporúčam.

e-shop výhody

01

Rýchle doručenie

Všetky knihy máme skladom. Expedujeme ich v čo najkratšom čase. Rozhoduje čas objednávky.

02

Doručenie zdarma

Pre objednávky nad 40 € pri doručení v rámci Slovenskej republiky.

03

Venovanie autora

Ak máte záujem o venovanie od autora, napíšete to do poznámky pri objednávke, pošleme vám knihu, resp. knihy s venovaním.