SSpôsob dodania

Tovar, pri ktorom je uvedená dostupnosť "skladom" expedujeme spravidla do 3 pracovných dní od objednávky a zaplatenia zákazníkom. V prípade, že tovar k príjemcovi nebude môcť od nás odísť v priebehu 5 pracovných dní, budeme zákazníka čo najskôr informovať.

Ihneď po odoslaní objednávky od nás obdrží kupujúci potvrdzujúci e-mail s číslom objednávky. Stav objednávky si môže sledovať cez jeho účet po prihlásení v e-shope.

Doručenie tovaru zákazníkom je realizované prostredníctvom Slovenskej poštyPoštovné je závislé od hmotnosti expedovanej zásielky.

Doručenie vrámci Slovenskej republiky 

 

HmotnosťCena
do 0,5 kg 1,40 €
do 1 kg 1,90 €
do 2 kg 2,60 €
do 5 kg 3,90 €
do 10 kg 4,90 €
do 15 kg 6,00 €
do 20 kg 6,60 €

 

Táto suma za doručenie nebude kupujúcemu účtovaná pri hodnote objednávky vyššej ako 40 € v prípade doručenia len v rámci Slovenskej republiky.

 

Ceny poštovného – zahraničie

 

KrajinyHmotnosť/ cena
  do 0,5 kg do 1 kg do 2 kg do 20 kg
Česká republika 4 € 6,50 € 10 € 12 €
Európa 5 € 8 € 12 € vypočítame
Svet 7 € 15 € 24 € vypočítame

 

Zákazníci, ktorí majú záujem o dodanie tovaru do inej krajiny ako je Slovenská republika, môžu si ho objednať len so spôsobom platby PREVODOM VOPRED.

 

V prípade, že príjemca odmietne prevziať zásielku, prevádzkovateľ za túto skutočnosť nezodpovedá a zásielku eviduje ako vybavenú. 

Ak zákazník uviedol zlý alebo neúplný telefonický kontakt alebo adresu a z tohto dôvodu mu nebolo možné doručiť zásielku, prevádzkovateľ za túto vzniknutú situáciu nezodpovedá a zásielka je evidovaná ako vybavená. 

Osobný odber

Objednávku zadanú na e-shope si môže zákazník vyzdvihnúť ZDARMA osobne na adrese Hospodárska 2657/14, 921 01 Piešťany. Čas vyzdvihnutie je nutné si vopred dohodnúť telefonicky +421 905 700 730 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Pri preberaní bude potrebovať číslo objednávky.

e-shop výhody

01

Rýchle doručenie

Všetky knihy máme skladom. Expedujeme ich v čo najkratšom čase. Rozhoduje čas objednávky.

02

Doručenie zdarma

Pre objednávky nad 40 € pri doručení v rámci Slovenskej republiky.

03

Venovanie autora

Ak máte záujem o venovanie od autora, napíšete to do poznámky pri objednávke, pošleme vám knihu, resp. knihy s venovaním.